Mentee

Izabela Siwik

CityProjekt Sp. z o.o., Prezes zarządu

Fundacja Be Proactive, Wiceprezes zarządu
Jestem żoną i mamą dwóch dziewczynek. To z myślą o nich założyłam firmę. Możliwość poświęcania czasu dzieciom jest dla mnie bardzo ważne, a taką opcję daje mi prowadzenie własnej firmy.
Biuro projektowe CityProjekt Sp. z o.o. założyłam wraz z koleżanką – architektem. Koordynujemy i przygotowujemy projekty budowlane, przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, projekty zmiany aranżacji wnętrza.  Nasze motto to: „Projektujemy to co podoba się naszym klientom”. Bardzo lubię patrzeć na nieruchomość poprzez pryzmat potrzeb moich klientów. Wymyślenie co trzeba zrobić, aby spełnić oczekiwania, jest jak rozwiązywalni zadania matematycznego. Zbudowałam dwa domu dla siebie to doświadczenie, którym mogę się dzielić i inni mogą uczyć się na moich błędach.
Przygotowanie mieszkania 50m2 dla rodziny z 4 dzieci to wyzwanie, a dom i stajnia na podwarszawskiej wsi to inspirujące przedsięwzięcia
Dwa lata temu założyłam również fundację, której działalność mamy w powrocie do aktywności zawodowej. Prowadzę Spotkania Networkingowe Klubu Przedsiębiorczych Mam  oraz Aktywna Mam w 3 sektorze. Pomagamy znaleźć a tak naprawdę wypracować sposób na łączenie aktywności zawodowej z życiem rodzinnym.
Zdecydowałam się założyć własną firmę, aby pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy mieszkaniowe i budowlane. W fundacji pomagam kobietom w rozwijaniu swoich małych biznesów oraz próbują znaleźć sposób na łączenie pracy i macierzyństwa..
Uważam, że kobiety powinny się wspierać w swoich przedsięwzięciach. VV daje możliwość spotkania innych przedsiębiorczych kobiet, które osiągnęły już sukces. Kobiety mogą w programie uczyć się od siebie nawzajem. Uważam, że kobiety są mało obecne w życiu społecznym oraz w biznesie. Powinnyśmy wspierać się, aby to zmienić.  Relacja mentee- mentor to również partnerstwo, na którym zyskać może zarówno jedna jak i druga. Ważne jest kobiety się wspierały w rozwoju w promocji swoich przedsięwzięć, a nie rywalizowały. VV to umożliwia.
Pragnę rozwijać zwoje umiejętności liderki. Chciałabym rozwinąć swoją firmę, zwiększyć zatrudnienie. Chciałabym poznać kobiety, którym udaje się łączyć prowadzenie własnej firmy z życiem rodzinnym. Chciałabym wzmocnić moje cechy związane z budowaniem zespołu  oraz z rozwojem marki. Program VV daje możliwość poznania różnych sposobów kobiet na prowadzenie firmy i obserwowanie jak im się to udaje.. Potrzeba zwiększenia doświadczenia sprzedażowego  i marketingowego, poprzez śledzenie przykładów z życia pozostałych uczestniczek też jest dla mnie bardzo istotna.
Moje motto? Nie ma, że się nie da. Wszystko jest możliwe tylko musimy bardzo chcieć i ciężko pracować.