Mentee

Iwona Georgijew

Partner Deloitte Doradztwo Podatkowe Tokarski i Wspólnicy sp.k.

Iwona Georgijew jest partnerem kierującym zespołem ds. Cen Transferowych Deloitte w Polsce oraz Europie Środkowej. Jest członkiem Międzynarodowej Rady ds. Kontrowersji Dotyczących Cen Transferowych oraz członkiem International Fiscal Association. Jest także reprezentantem Polski na Forum Cen Transferowych Unii Europejskiej (EU Joint Transfer Pricing Forum) – grupy eksperckiej doradzającej Komisji Europejskiej. Kieruje zespołem, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę International Tax Review za doradztwo w obszarze cen transferowych – Transfer Pricing Firm of the Year 2014.

W ciągu ponad dwudziestu lat pracy zawodowej zdobyła doświadczenie, jako wiodący ekspert w dziedzinie cen transferowych, realizując ponad 300 różnego rodzaju projektów. Od 2006 roku Iwona znajduje się w ścisłej czołówce listy najlepszych doradców w zakresie Cen Transferowych prezentowanej przez Expert Guide.

Iwona specjalizuje się w planowaniu transakcji wewnątrzgrupowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzaniu ryzykiem oraz w zakresie Uprzednich Porozumień Cenowych (APA) i Procedur Wzajemnego Porozumiewania (MAP).

Iwona jest również aktywnie zaangażowana w coaching profesjonalistów oraz w rozwój przywództwa kobiet. Jest Liderką Klubu SheXO, którego głównym celem jest wsparcie kobiet oraz tworzenie przestrzeni dla regularnej wymiany myśli, rozwijania cech przywódczych oraz networkingu.  Jest także Liderem Programu Różnorodności – Diversity w Deloitte w Polsce oraz Europie Środkowej.