Mentee

Grażyna Dadej

Grazyna Dadej posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku IT w Polsce, jak również regionach Europy Środkowo-Wschodniej. Pracę w IBM rozpoczęła w 1995 roku pełniąc od tego czasu szereg funkcji kierowniczych. W latach 2011 – 2014 zarządzała zespołem wdrożeniowym realizującym strategiczne projekty dla klientów sektora bankowego, telekomunikacyjnego, energetyki oraz instytucji państwowych. Od 2014 w dziale sprzedaży oprogramowania IBM na pozycjach lidera nowych strategicznych rozwiązań (takich jak mobile, internet of things, artiificial intelligence oraz cloud) regionu Europy Środkowo Wschodniej. Od 2018 zarządza działem technicznego wsparcia sprzedaży usług oferowanych w ramach platformy IBM Cloud przyczyniając się w istotny sposób do rozwoju i dostępności usług świadczonych w modelu cloud.

Członek IBM Academy of Technology- organizacji skupiającej wybitne osoby techniczne w IBM. Prelegentka, panelistka i autorka branżowych publikacji. Aktywnie działa na rzecz rozwoju rynku w dynamicznie rosnących obszarach chmury oraz sztucznej inteligencji. Absolwentka wydziału Matematyki Uniwersytetu Marii Curie Sklodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Bankowości i Finansów SGH w Warszawie..

Grażyna Dadej preferuje styl zarządzania oparty na profesjonalnej wiedzy, partnerstwie i otwartej komunikacji. Jako dojrzały lider rozwija i aktywnie wspiera rozwój społeczności technologicznej w IBM, ze szczególnym skoncentrowaniem się na wsparciu kariery kobiet.