Mentee

Edyta Musielak

Firma Nogel Sp. z o.o. SKA, Partner 

Od 2012 roku jestem współwłaścicielką spółki doradczej Nogel, która specjalizuje się w realizacji projektów m.in. w obszarze optymalizacji kosztów zakupów oraz doradztwie biznesowym. Założenie firmy było kolejnym etapem mojej kariery zawodowej – byłam gotowa, by wziąć odpowiedzialność za cały proces doradczy od pozyskania klienta do zakończenia projektu. Samodzielność biznesowa bywa ryzykowna, ale jednocześnie daje dużo satysfakcji – dla tych osobistych zawodowych sukcesów warto podejmować trud pracy na własny rachunek.
Vital Voices daje liderkom przestrzeń do spotkania i wzajemnej inspiracji. Dojrzałe zawodowo kobiety mają wyjątkową cechę – nie tylko biorą, ale chcą także dawać swoim koleżankom wiedzę i wsparcie. Jestem przekonana, że wymiana ta przynosi ogromną wartość dodaną zarówno dla mentorek, jak i mentees, gdyż pozwala przyjrzeć się problemom z różnych perspektyw – życzliwe „fresh eye” jest w biznesie bezcenne!
Udział w programie mentoringowym Vital Voices da mi unikalną możliwość pracy z wybitnymi kobietami biznesu, zarówno mentorkami, jak i mentees. W trakcie dwóch tygodni będę mogła obserwować jak podejmują decyzje, co je motywuje, jak łączą życie zawodowe z osobistym. Jestem przekonana, że ich mądrość oraz bezinteresowność w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami będą wielkim zastrzykiem inspiracji do działania na kolejne miesiące. Listopad 2014 będzie z pewnością gorący!
Moje motto? „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” – powtarzam sobie to zdanie w każdej trudnej sytuacji.