Mentee

Edyta Kąkol

20 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 16 lat w finansach międzynarodowych oraz polskich firm, obecnie pełni rolę Finance & Accounting Senior Manager.

Karierę zawodową rozpoczynała w strukturach zespołów handlowych największych sieci handlowych w Polsce.   Aktualnie odpowiedzialna za obszary: księgowość, podatki, order to cash, raportowanie statutowe i zarządcze, przygotowywanie budżetów rocznych oraz ich aktualizacja. Specjalizuje się we wdrażaniu i usprawnianiu procesów finansowych z wykorzystaniem technologii. Jest odpowiedzialna za rozwijanie procesów controllingowych i raportowania. Pełni rolę mentora merytorycznego, skutecznie przekazując wiedzę pracownikom i menedżerom, budując efektywne zespoły. Z sukcesami inicjuje zmiany i buduje kulturę usprawnień.

Interesuje się połączeniem wiedzy finansowej z potrzebami biznesu Grupy Kapitałowej. Zależy jej na doskonaleniu roli efektywnego Partnera dla organizacji. Wieloletnia panczenistka jak każdy sportowiec koncentruje się na rozwoju co w biznesie jest kluczem do długoterminowego i efektywnego wzrostu przedsiębiorstwa oraz szukania przewagi rynkowej.

Absolwent programu MBA, Leadership Development Intensive Program, ukończyła studia w zakresie rachunkowości i finansów, zarządzania i marketingu, filologii francuskiej.

Współtwórca zautomatyzowanych procesów Order to Cash  oraz Purchase to Pay wraz z systemem workflow, które otrzymały w roku 2018 wyróżnienie Digital Finance Award, promującą kulturę innowacyjności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu finansami.