Mentee

Dorota Gawron

DOROTHE, Creative Director

Pod koniec 2012 roku zdecydowałam się założyć właśną markę odzieżową dla kobiet DOROTHE. Od dłuższego czasu szukałam pomysłu na własny biznes. Moda od zawsze była mi bliska, również ze względów zawodowych. Dlatego postanowiłam tworzyć ubrania, które sama chciałabym nosić. Praca na własny rachunek przynosi to czego brakowało mi podczas pracy na etacie, czyli swobody w działaniu i niezależności.
Działania przedsiębiorczych kobiet w dużej mierze oparte są na przywództwie i aktywnym wspieraniu. Cieszę się, że dzięki misji VVPL, która stanowi rodzaj inkubatora, możemy poszukiwać samych siebie poprzez nauki od wspaniałych kobiet – mentorek. Poczucie wsparcia to coś, co stanowi dla mnie esencję misji VVPL.
Program jest dla mnie wyjątkową szansą do rozwoju siebie w obszarze przywództwa, kompetencji biznesowych i networkingu. Wierzę, że uczestnictwo w nim przybiży mnie do stania się liderką we własnym środowisku. Chciałabym inspirować kolejne pokolenia kobiet do tego, że warto się rozwijać, uczyć i głęboko wierzyć w siebie.
Moje motto? „Zawsze być sobą – bez względu na wszystko”. Te słowa wpisała mi do szkolnego pamiętnika moja nauczycielka w szkole podstawowej. Wtedy nie rozumiałam przesłania, przecież dzieci zawsze są sobą?! W dorosłym świecie warto o tym pamiętać.