Mentee

Danuta Regulska

Posiadam ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży związanej z lotnictwem i szeroko rozumianą energetyką. Obecnie pracuję w biznesie Oil&Gas firmy General Electric Company Polska jako Quality Leader. Moja ogromną pasja jest rozwój osobisty i nauczanie.

Praktykę trenerską rozpoczęłam jako wykładowca akademicki oraz nauczyciel w szkole średniej. Późniejsza karierę trenerską ukierunkowałam na nauczanie dorosłych.

Posiadam rozległą wiedzę na temat efektywnego zarządzania jakością w przemyśle oraz znajomości polskiego i międzynarodowego prawa w zakresie kontroli eksportu wykorzystywała w nauczaniu zarządzania jakością oraz Wewnętrznego Systemu Kontroli opartych na autorskich szkoleniach. Jestem trenerem zarządzania sobą w czasie, networkingu oraz motywacji  w GE.

Od 2013 roku jestem  leaderem, trenerem i mentorem grupy Women’s Network działającej na rzecz rozwoju osobistego Odpowiadam za współtworzenie planu szkoleniowego dla grupy Women’s Network przygotowując autorskie szkolenia z zakresu umiejętności prezentacji, wizerunku osobistego, zarządzania projektami czy komunikacji, a także umiejętności technicznych na przykład programowania. Ponad to jestem melasterem Reiss Motivations Profile najnowocześniejszej metody zarządzania motywacją.

Prywatnie wolontariusz na rzecz bezdomnych zwierząt pomagający Domom Tymczasowym dla kotów.