Mentee

Beata Piasny

Agencja Wizerunku i Rozwoju CAMBIAR Beata Piasny, trener, coach ICF

Jestem właścicielką firmy szkoleniowej CAMBIAR, a specjalizuję się w life & business coachingu i indywidualnych treningach rozwoju osobistego. Profil moich działań skierowany jest w szczególności do Kobiet. Pomagam im odnaleźć własny potencjał, obrać kierunek działań biznesowych, wykreować wizję i plan realizacji celu.Treningi te nazywają się kobietawdzialaniu.pl.  Poza tym prowadzę szkolenia z tematyki komunikacji, budowania relacji czy negocjacji. Jestem kreatywną osobą, która lubi działać nietuzinkowo i jednocześnie poznawać świat i nowych ludzi. Swoją firmę założyłam 4 lata temu, między innymi z powodu stworzenia sobie płaszczyzny do rozwoju oraz potrzeby pomagania innym. Jestem tez założycielką i prezeską stowarzyszenia Spotkania Kobiet, które skupia kobiety przedsiębiorcze które łączy rozwój, pasja, współdziałanie.
VV rozumiem jako płaszczyznę wymiany doświadczeń Kobiet liderek, czyli takich kobiet które mają i chcą mieć wpływ na rzeczywistość. Uważam, że jedyną z najlepszych dróg, do tego żeby wzrastać i rozwijać się w świecie jest współdziałanie i wzajemne wsparcie.
W programie mentoringowym VV z jednej strony chciałabym poznać różnorodne, ciekawe świata Kobiety, z innej strony zależy mi na spotkaniu z doświadczoną życiowo i biznesowo mentorką. Program traktuje jako kolejny krok w rozwoju i liczę także na ciekawych wykładowców i prelegentów, dzięki którym będę czerpać wiedzę i przyjemność z nowych treści i informacji.
Moje motto?  Do odważnych świat należy!
The sky is the limit!