Mentee

Beata Baczyńska

Doświadczony menedżer HR z ponad 16-letnim doświadczeniem w obszarze HR Business Partneringu i zarządzania. Beata pracuje w Orange Polska od ponad 20 lat. Pracując dla wiodącego polskiego operatora telekomunikacyjnego notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, nagrodzonego certyfikatem „Top Employer Global”, Beata współpracuje z menedżerami z różnych funkcji w dążeniu do permanentnej poprawy efektywności ich zespołów.

Aktywnie uczestniczyła w pierwszym projekcie transformacji – outplacement w obszarze sieci (projekt Praca za Pracowników), który otworzył drzwi do kolejnych dużych projektów. Z powodzeniem zarządzała różnymi projektami HR w obszarach: zarządzania efektywnością, zarządzania zmianą, optymalizacji zatrudnienia, jak również rekrutacji, zarządzania talentami, relacji z pracownikami, rozwoju i mobilności zawodowej.

Od 12 lat pełni funkcje Dyrektora HR BP w Orange Polska, dla wielu obszarów w tym dla sprzedaży i marketingu B2B i B2C,  dla obszaru sieci i IT oraz centrum badawczo-rozwojowego.  Obecnie zarządza zespołem 12 partnerów biznesowych, wspierając geograficznie rozproszone zespoły sprzedaży oraz marketingu dla rynku klientów masowych. Doradzając menedżerom, Beata wykorzystuje swoje wszechstronne doświadczenie i wykształcenie prawnicze.