Mentee

Barbara Walczak

Ekspert w zakresie poprawy rentowności i zwiększeniu przychodów przedsiębiorstw. Podczas swojej pracy w konsultingu strategicznym, kierowała międzynarodowymi projektami z zakresu budowy strategii, optymalizacji portfolio produktowego, czy integracji spółek po przejęciu.

Zdobyła doświadczenie w takich obszarach jak: Strategia sprzedaży, strategia zarządzania cenami, optymalizacja portfolio produktowego, zarządzanie cenami w oparciu o wartość, strategia budowy marki, integracja spółek po przejęciu, zwiększenie efektywności sprzedaży.

Pracowała dla branż takich jak: Platformy wielostronne, Telekomunikacja, Rynek dóbr użytkowych i FMCG w Polsce, Holandii, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Obecnie pracuje jako Starszy Menedżer ds. Strategii Sprzedaży w Grupie Pracuj, oraz jest członkiem zespołu kluczowych managerów odpowiedzialnych za operacyjne zarządzanie Pracuj.pl. Odpowiada za współtworzenie strategii sprzedaży, wyznaczanie długoterminowych planów strategicznych i określanie inicjatyw biznesowych. Wspiera Zarząd Grupy w wyznaczaniu kierunków strategicznych, identyfikacji kluczowych ryzyk i opracowaniu planów biznesowych. Zarządza zespołami Strategii Sprzedaży i Analiz Biznesowych.