Mentee

Alicja Dworowska

Otwarta na innowacyjne pomysły, ciekawa świata i ludzi liderka, wdrażająca najlepsze wzorce zrównoważonego rozwoju podpatrzone podczas kilkuletniej pracy w Danii oraz we Włoszech.

Od 10 lat związana z branżą informatyczną w spółkach firmy Hewlett-Packard, gdzie zajmowała się finansową stroną outsourcingu usług IT. Doświadczona w zarządzaniu kontraktami klientów,  konsolidacji wyników finansowych poszczególnych krajów i prognozowaniu przychodów spółki na poziomie Europy. Obecnie Starszy Menadżer w obszarze finansów w DXC Technology.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz międzynarodowego programu CEMS Master’s in International Management na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Członkini międzynarodowego stowarzyszenia Chartered Institute of Management Accountants zrzeszającego specjalistów w obszarze rachunkowości zarządczej CIMA. Aktywna propagatorka edukacji podyplomowej w obszarze finansów i zarządzania.

Założycielka organizacji Women@HPE Poland rozwijającej talent kobiet i pomagającej kobietom przebić korporacyjny szklany sufit poprzez organizację szkoleń, spotkań z inspirującymi kobietami sukcesu oraz otwartego programu mentoringowego.

Pasjonatka muzyki, w wolnych chwilach gra na fortepianie i śpiewa. Od 3 lat regularnie tańczy tańce latynoskie takie jak salsa i bachata, ostatnio z coraz większym zainteresowaniem odkrywa także tango argentyńskie. Lubi grać w tenisa, a zimą każdy weekend spędza w górach, relaksując się podczas jazdy na nartach.