Mentee

Agnieszka Krogulec

Kierownik Działu Projektów, Departament Strategii i Planowania, Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A, Warszawa

Wykształcenie & Przebieg kariery zawodowej:

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na UMCS w Lublinie. Ukończyła też studia podyplomowe na SGH w Warszawie: Podyplomowe Studium Menedżersko-Finansowe, Podyplomowe Studium Rachunkowości Zarządczej i Controllingu oraz Psychologię Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany Trener Biznesu House of Skills, obecnie od kwietnia 2013 r. uczęszcza do rocznej Szkoły Coachów w ramach Akademii TROP.

Przez kilka lat pracowała w międzynarodowej firmie consultingowej Deloitte, gdzie realizowała projekty z zakresu optymalizacji procesów biznesowych, rozwoju organizacji i pracowników dla klientów z różnych branż. Obecnie jest kierownikiem działu projektów w Krajowej Izbie Rozliczeniowej S.A., gdzie wspiera kierowników projektów w planowaniu, realizacji i monitorowaniu projektów oraz szkoli pracowników w tym zakresie. Od 3 lat blisko związana ze środowiskiem zarządzania projektami w Polsce i Project Management Institute Poland Chapter, gdzie obecnie pełni funkcję Członka Zarządu ds. Wolontariuszy.

Hobby:

Kocha góry, las i podróże, to daje jej wolność i możliwość naładowania akumulatorów do działania na co dzień. Ostatnio zafascynowana Sri Lanką i Kubą. Poza tym bardzo lubi tańczyć, zwłaszcza pochłaniają ją rytmy latynoamerykańskie. Jest pasjonatką rozwoju osobistego, lubi zmiany i poznawanie nowych ludzi.

Dlaczego zdecydowała się Pani uczestniczyć w programie mentoringowym Vital Voices Poland?

Zależy mi na spotkaniu i wymianie doświadczeń z niezwykłymi kobietami, które osiągnęły sukces w swoim życiu i potrafią realizować założone cele.

Mam dużo różnych pomysłów dla siebie i innych dotyczących budowania biznesu i rozwoju osobistego. Wiele czytam na ten temat, ale czasami brakuje mi wiedzy płynącej z doświadczenia i dobrych praktyk, którą chciałabym zdobyć od Mentorki czy innych liderek. Bardzo chętnie podzielę się też swoim doświadczeniem, które zdobyłam w pracy zawodowej oraz działając jako wolontariusz. Może moje działania będą inspiracją dla innych kobiet w poszukiwaniu i rozwijaniu swoich talentów czy spełnianiu swoich marzeń.

Chciałabym poznać jak Mentorka czy inne liderki realizują trudne wyzwania i co w życiu pomogło im dojść tam gdzie są teraz. Mam nadzieję na dużą porcję dobrej zabawy i niesamowitej energii w ramach całego programu mentoringowego.

Pani motto i przesłanie dla innych kobiet:  To Ty jesteś swoją najlepszą przyjaciółką, która wie co jest dla Ciebie najlepsze i co sprawi, że będziesz szczęśliwa. Warto żyć z pasją i realizować swoje marzenia, bo pozytywne efekty przychodzą szybciej niż nam się wydaje. Ograniczenia często istnieją tylko w naszej głowie. Ciesz i delektuj się każdym dniem, bo żadnej chwili nie da się cofnąć. I zawsze możesz zacząć od teraz, aby zbudować koniec taki, jakiego pragniesz. Bądź sobą.