Mentee

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Współzałożycielka portalu www.mamopracuj.pl i Fundacji Mamo Pracuj. Od dziewięciu lat, wraz ze swoim zespołem, zmienia rynek pracy na bardziej przyjazny i otwarty dla kobiet, wspiera także przedsiębiorczość kobiet.

Obecnie pełni funkcję Wiceprezeski Zarządu Fundacji. W ramach bieżących działań Fundacji odpowiada za współpracę z pracodawcami, tworzenie i realizację kampanii employer brandingowych oraz rekrutacyjnych. Konsultuje i doradza rozwiązania wspierające pracowników – rodziców, budując pierwszą Bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Uczestniczy w tworzeniu koncepcji i realizacji projektów społecznych Fundacji, w tym szczególnie zaangażowana jest w rozwój programu #MamoPracujwIT. Współtwórczyni Kursu online Mamo Pracuj, e-booka “Jak znaleźć dobrą pracę po przerwie?”, serii podcastów, live’ów i webinarów. Planuje działania związane z rozwojem Fundacji i budowaniem zespołu, zarządzając zdalnym zespołem. Dzieli się swoją wiedzą z uczestniczkami projektów, akcji, kursów, webinarów. Występuję na wydarzeniach i reprezentuje organizację na zewnątrz.

Prywatnie mama wesołej trójki, żona i marzycielka. Nie tak dawno zrealizowała jedno ze swoich marzeń i wraz z całą rodziną trzy miesiące mieszkała i pracowała w Indiach.

Mentorka – Marta Olszewska