Klub Vital Voices – Inspiracje i Wszechstronny Rozwój

Pierwsze w tym roku wydarzenie było niezwykłym spotkaniem z Martinem Nielaba. Artysta w wyjątkowo inspirujący sposób opowiedział o swojej drodze poszukiwania własnego kamienia filozoficznego. Uczestnicy spotkania mieli również unikalną szansę obejrzenia dzieł artysty, które nie były jeszcze wystawiane.

Pierwsze w tym roku wydarzenie było niezwykłym spotkaniem z Martinem Nielaba. Artysta w wyjątkowo inspirujący sposób opowiedział o swojej drodze poszukiwania własnego kamienia filozoficznego. Uczestnicy spotkania mieli unikalną szansę obejrzenia jeszcze nigdzie niewystawianych dzieł artysty.

Martin Nielaba – artysta, malarz, fotograf, wynalazca oraz mistrz szermierki, który opracował innowacyjną, autorską technikę malarską. Na jego obrazach olejnych pozornie martwe bryły i formy ożywają pod kolejno ręcznie nakładanymi warstwami specjalnej żywicznej mieszaniny lakierowej, odbieranej przez widzów jak szklana powierzchnia pokrywająca obraz.

Więcej informacji na temat twórczości artystycznej Martina Nielaba znajduje się na jego stronie http://www.martin-nielaba.com, a jego innowacyjne rozwiązania można zobaczyć na http://www.artformnielaba.com.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym członkiniom Klubu, gościom, partnerom Vital Voices a przede wszystkim artyście za wspaniałą atmosferę, szczerość i otwartość. Było rewelacyjnie!

Partnerem wydarzenia była Kancelaria K&L Gates.