Zakończyłyśmy nabór zgłoszeń do 4. edycji Programu Jestem Liderką

Screenshot 2021-08-11 at 00.34.52

Zakończyłyśmy nabór zgłoszeń do 4. edycji Programu Jestem Liderką. Wasze zgłoszenia zostały zarejestrowane i do pracy przystąpiła Kapituła. 8 czerwca ogłosimy listę zakwalifikowanych uczestniczek.

Od 25 marca do 25 kwietnia 2021 godz 24:00 trwa proces rekrutacji do kolejnej, 4. edycji Programu Jestem Liderką, realizowanego przez Vital Voices, przy udziale Partnerów.

Program Jestem Liderką realizuje w praktyce nasze przekonanie, że potencjał przywódczy kobiet – liderek należy rozwijać jak najwcześniej. Celem programu jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa.

Ambasadorki i Ambasadorzy Programu:
Anna Jurgaś
Anna Lewandowska
Jarosław Kuźniar
Joanna Talewicz-Kwiatkowska
Karolina Zapadka
Katarzyna Pakosińska
Małgorzata Kożuchowska
Odeta Moro
Olga Kozierowska Zaborowska
Omenaa Mensah

Kogo zapraszamy?
Jeśli masz 16-19 lat i jesteś uczennicą szkoły lub studentką, gdziekolwiek w Polsce, chcesz rozwijać się i wzmacniać swoje zdolności przywódcze, działasz aktywnie w swoje społeczności to ten Program jest dla Ciebie. Zgłoś się!

Zasady Rekrutacji
Przeczytaj uważnie Regulamin-Konkursu-JESTEM-LIDERKĄ-2021

Aby zgłosić się do udziału w Programie:

  1. Napisz krótki esej pod tytułem: : „Wyobraź sobie, że jesteś liderką. Jak widzisz siebie w roli przyszłej liderki – Twoja wizja działania, współpracy z ludźmi i zmieniania świata na lepszy”.
    Prace oceniane będą w czterech kategoriach: (1) Działalność Społeczna, (2) Biznes, (3) Nowe Technologie, (4) Kultura i Media. Kapituła składająca się z przedstawicieli Organizacji Vital Voices oraz Partnerów Konkursu wyłoni dwadzieścia najlepszych prac i zaprosi ich autorki do programu „Jestem Liderką”.
  2. Wypełnij Załącznik 1 A_ klauzula informacyjna dla kandydatek.
  3. Wypełnij Załącznik 2A_Kwestionariusz Mentee.
  4. Wypełnij Załącznik 3_Oświadczenie prawa autorskie.
  5. Jeśli nie ukończyłaś jeszcze 18 lat poproś swojego Rodzica lub Opiekuna o wypełnienie Załącznika 1B_klauzula informacyjna dla opiekuna.
  6. Poproś o pisemną rekomendację swojego nauczyciela lub opiekuna z organizacji, z którą współpracujesz i załącz dokument lub poproś tę osobę o wysłanie rekomendacji mailem bezpośrednio na adres jestemliderka@vitalvoices.pl.

Wszystkie dokumenty (praca, załączniki, rekomendacja) wyślij mailem na adres jestemliderka@vitalvoices.pl . Zwróć uwagę aby wielkość przesyłanych plików nie przekroczyła w sumie 5MB.

Pamiętaj, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 kwietnia 2021 o godzinie 24:00.

Tu znajdziesz wszystkie niezbędne formularze:

Załącznik-1-A_-klauzula-informacyjna-dla-kandydatek-JESTEM-LIDERKĄ-2021
Załącznik-1B_klauzula-informacyjna-dla-opiekuna-JESTEM-LIDERKĄ-2021
Załącznik-2A_Kwestionariusz-Mentee-JESTEM-LIDERKĄ-2021
Załącznik-3_Oświadczenie-prawa-autorskie-JESTEM-LIDERKĄ-2021

Lista zakwalifikowanych uczestniczek zostanie ogłoszona najpóźniej dnia 8 czerwca na stronie www.vitalvoices.pl oraz w mediach społecznościowych Vital Voices.

Program dla finalistek odbędzie się w Warszawie w dniach 21-27 czerwca 2021. Termin uzależniony jest od sytuacji pandemicznej i może ulec zmianie o czym powiadomimy wszystkie zainteresowane.

W trakcie programu finalistki wezmą udział w szkoleniach z zakresu przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery, rozwoju swoich mocnych stron, a także zostaną objęte wsparciem mentoringowym. Staną również przed szansą otrzymania staży w uznanych polskich firmach i instytucjach. Wszystkie finalistki będą mogły spotkać się z kobietami, które odniosły sukces w świecie biznesu, dyplomacji, polityki lub mediów.

Więcej o historii programu przeczytasz na stronie JESTEM LIDERKĄ, wypowiedzi Uczestniczek oraz bieżące publikacje w mediach znajdziesz na stronie MÓWIĄ O NAS.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zapraszamy serdecznie!
Ela Raczkowska, CEO, Vital Voices Chapter Poland,
Marta Byczkowska, CFO, Vital Voices Chapter Poland
Zespół Vital Voices

*W trosce o bezpieczeństwo uczestników, ostateczny kształt wydarzenia i ilość uczestników zostaną określone zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami pandemicznymi.