Global Mentoring Walk 2022 Wrocław – Rekrutacja do 18 kwietnia!

1200x1200VV_GMW_2022_wroclawABSLOK

Global Mentoring Walk, flagowy program Vital Voices, zagości w tym roku również we Wrocławiu.

Zgodnie z zapowiedzią otwieramy rekrutację do wrocławskiej edycji Global Mentoring Walk.

Każdego roku, ten symboliczny spacer, łączy tysiące liderek i liderów na całym świecie. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tego globalnego projektu również we Wrocławiu. Ogromne podziękowania dla Credit Suisse oraz 3M – Partnerów Strategicznych tego wydarzenia.

Spacer planowany jest na 21 maja. Spotkamy się w hotelu The Bridge gdzie odbędzie się część oficjalna, a na spacer pójdziemy do Ogrodu Botanicznego.
Jednocześnie uprzedzamy, że jeśli sytuacja pandemiczna zmusi nas do zmiany terminu poinformujemy wszystkich zainteresowanych niezwłocznie.

Przedłużamy do 18 kwietnia przyjmowanie aplikacji do roli mentee i mentorki/mentora na GMW we Wrocławiu.

Kogo zapraszamy? Kobiety, które chcą wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat. Panie działające w biznesie, polityce, organizacjach społecznych oraz ze świata akademickiego, które chcą wziąć udział w Global Mentoring WALK 2022 i uczyć się od innych. Mentorki i Mentorów gotowych, by dzielić się swoim doświadczeniem.

W pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Global Mentoring Walk 2022.

Kwestionariusze zgłoszeniowe dostępne są do pobrania tutaj:
kwestionariusz mentee
kwestionariusz mentorki/mentora

Applications in english available here:

mentee questionnaire
mentor questionnaire

Kandydatki na mentees zapraszamy do wysłania wypełnionego elektronicznie  kwestionariusza w formacie pdf  oraz CV ze zdjęciem na adres GMWWroclawmentee@vitalvoices.pl w terminie do 18 kwietnia 2022.

Kandydatki i kandydatów na mentorki/mentorów zapraszamy do wysłania wypełnionego elektronicznie kwestionariusza w formacie pdf oraz zdjęcia na adres GMWWroclawmentor@vitalvoices.pl w terminie do 18 kwietnia 2022.

Relacje z wcześniejszych edycji Global Mentoring Walk w Warszawie dostępne są na kanale YouTube. Fotorelacja z 10.jubileuszowej edycji w Warszawie TUTAJ.

Kolejne informacje dotyczące harmonogramu GMW22 we wszystkich lokalizacjach będziemy zamieszczać w tym wpisie na naszej stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych (FB, Lin, Insta).

serdecznie zapraszamy,
CEO VV Chapter Poland – Ela Raczkowska
Zespół Vital Voices