Global Mentoring Walk 2018 – zapraszamy!

Vital Voices Chapter Poland już po raz siódmy organizuje polską edycję Global Mentoring Walk – zapraszamy w sobotę, 3 marca 2018 do Łazienek Królewskich w Warszawie!

Global Mentoring Walk to organizowany przez Vital Voices spacer liderów i liderek, w roli Mentorów, z kobietami, które do tej roli aspirują – Mentees. Jest to unikalna okazja do rozmowy na temat wyzwań, które przed nimi stoją, do podzielenia się doświadczeniami i sukcesami i zbudowania wyjątkowej relacji Mentor – Mentee.

Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey – Geraldine Laybourne. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać, Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

Relacja z Global Mentoring Walk 2017 w Warszawie: https://www.youtube.com/watch?v=i9iKpggpx0M

Vital Voices kieruje zaproszenie na Global Mentoring Walk do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych, i które chcą wziąć udział (w charakterze Mentee) w siódmej edycji Global Mentoring Walk w Polsce – w sobotę, 3 marca 2018, w godz. 9.00-15.00.

Aby móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, prosimy Panie z co najmniej 7-letnim doświadczeniem zawodowym o przesłanie wypełnionego formularza wraz z aktualnym CV oraz zdjęciem (maksymalny rozmiar zdjęcia: 1MB) na adres mailowy: info@vitalvoices.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do soboty, 03.02.2018. Opłata administracyjna za zakwalifikowanie się do Global Mentoring Walk 2018 to 50 PLN (pięćdziesiąt złotych).

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapraszamy serdecznie!

Ela Raczkowska, CEO, Vital Voices Chapter Poland,

Marta Byczkowska, CFO, Vital Voices Chapter Poland