11 czerwca w Muzeum Łazienki Królewski odbyła się Gala Finałowa 4 edycji Programu LeadersIN.

Program LeadersIN jest unikatowym programem międzykorporacyjnym, przeznaczonym dla wyższej kadry zarządczej pragnącej dalej rozwijać swoje umiejętności przywódcze, stworzonym przez przedstawicielki 4 organizacji: Banku BPH, Citi, Deloitte i Vital Voices Poland. Jego innowacyjność polega na tym, że w rolę Mentorów wcielają się członkowie zarządów dużych międzynarodowych korporacji, działających w Polsce, a w roli Mentees kobiety, które maja potencjał z zajmowania najwyższych stanowisk w zarządach i radach nadzorczych w przyszłości. Program wpływa bardzo pozytywnie na zwiększenie zaangażowania pracowników (Mentorów jak i Mentees) a także na rozwój sieci kontaktów biznesowych i rozwój kompetencji. Program powstał z inicjatywy Banku BPH, Citi, Deloitte oraz Vital Voices Poland. Polski oddział Vital Voices jest odpowiedzialny za realizację projektu.

Firmy uczestniczące w czwartej edycji Programu to: 3M, Amgen, AmRest, Bank BPH, BNP Paribas Bank Polska, Cardif, Cisco, CITI, CITI Handlowy, DELL, Deloitte, DIOR, Google, Grupa Żywiec, General Electric, Grupa Pracuj, GSK, IBM, JLL, Microsoft, MetLife, Novartis, Orange, P&G, Ringier Axel Springer, Santander Bank Polska, TVN Discovery.   

Wszystkim mentorom dziękujemy za czas i wiedzę a wszystkim mentees gratulujemy ukończenia programu i życzymy wielu sukcesów!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich gości, którzy dołączyli do nas tego dnia oraz dla Dyrekcji Muzeum Łazienki Królewskie za partnerstwo w tym wydarzeniu!