Gala inaugurująca 4. edycję Programu LeadersIN

22.10 w siedzibie Klubu Polskiej Rady Biznesu odbyła się Gala inaugurująca 4. edycję Programu LeadersIN, w której weźmie udział 27 firm oraz 56 par mentoringowych.

Program LeadersIN jest unikatowym programem międzykorporacyjnym, zorganizowanym przy współpracy z polskim oddziałem Vital Voices, przeznaczonym dla wyższej kadry zarządczej pragnącej dalej rozwijać swoje umiejętności przywódcze. Jego innowacyjność polega na tym, że w rolę Mentorów wcielają się członkowie zarządów dużych międzynarodowych korporacji, działających w Polsce, a w roli Mentees kobiety, które maja potencjał zajmowania najwyższych stanowisk w zarządach i radach nadzorczych w przyszłości. Program wpływa bardzo pozytywnie na zwiększenie zaangażowania pracowników (Mentorów jak i Mentees) a także na rozwój sieci kontaktów biznesowych i rozwój kompetencji. Firmy aktywnie partycypujące w 4 edycji to: 3M, Amgen, AmRest, Bank BGŻBNP Paribas, Bank BPH, Cardif, Cisco, Citi, Citi Handlowy, DELL, Deloitte, Dior, Google, Grupa Pracuj, Grupa Żywiec, General Electric, GSK, IBM, JLL, Microsoft, MetLife, Novartis, Orange, P&G, Ringier Axel Springer, Santander Bank Polska oraz TVN.

Po przywitaniu gości przez Elę Raczkowską, inspirujących przemówieniach Iwony Georgijew z Deloitte na temat przywództwa w czasach niepewności i kryzysu oraz Przemysława Gdańskiego z BGZBNP Paribas i Marka Decana z Ringier Axel Springier o roli i wsparciu kobiet w biznesie, mentee mogły poznać swoich mentorów i gości specjalnych oraz ustalić cele na proces mentoringowy. Wszystkim Mentees oraz Mentorom  życzymy inspirujących 9 miesięcy.