Małgorzata Lisowska


ARCHITEKT MARKI

Prowadzę swoją firmę, w której zajmuję się prowadzeniem projektów marketingowych. Głównie zajmuję się tworzeniem konceptów marek, strategii i planów marketingowych, doradzam w zarządzaniu markami, prowadzę również szkolenia z zakresu budowania marek. Bycie w strukturach jednej firmy nie pozwalało mi na tak szybkie tempo rozwoju jakie chciałam osiągnąć. Z tego powodu zdecydowałam się na założenie firmy. Poczucie, że jestem gotowa na bycie niezależną na rynku pracy, pozwoliło mi na zaangażowanie się w różnorodne projekty, które dają mi cały czas ogromną satysfakcję.  Mój ciągły rozwój jest dla mnie bezustanną motywacją do dalszej pracy nad swoimi kompetencjami.
Misję VVPL rozumiem jako dzielenie się sobą z innymi Kobietami, które chcą od życia więcej. We wspólnym działaniu przedsiębiorczych kobiet ważne jest dla mnie wzajemne wsparcie w realizacji siebie i swoich celów. Dzielenie się sobą, swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami uważam za wspaniałą formę wzajemnego rozwoju.
Udział w programie Vital Voices Poland to dla mnie duża szansa na dalszy rozwój. Wierzę, że możliwość bycia częścią tego programu będzie dla mnie ogromną dawką inspiracji do działania. Myślę również, że program przy wsparciu innych kobiet pomoże mi na ocenienie moich dotychczasowych działań i weryfikacje tych zaplanowanych.
Moje motto? „Wszelkie ograniczenie są tylko w naszej głowie”, czyli jeśli nazwiesz swoje lęki, to będziesz wiedziała jak je przezwyciężyć. Oczywiście praca z definicji jest wpisana w realizację marzeń, ale bez lęków wszechświat nam sprzyja a praca staje się przyjemnością.

Małgorzata Lisowska

  • Join
    Vital Voices
  • Gallery
  • calendar
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl


Social media

  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland