Anna Magryta-Urban


Kariera zawodowa: Prezeska Stowarzyszenia APERTO (www.aperto.org), które wspiera rozwój wspólnot lokalnych. Prowadzi Biuro Porad Obywatelskich, realizuje projekty wzmacniające młodzież z mniejszymi szansami oraz seniorów.

Hobby: Interesuje się polityką, głównie krajową. Nie jest jej obojętny również rozwój miejscowości, w której żyje – czyli Koszalina. Jest to miasto, z którego ciągle wyjeżdża i stale do niego wraca. Lubi zmiany, przeprowadzki, poznawanie nowych środowisk i miejsc.

Sporo czyta – beletrystykę oraz literaturę faktu, szuka okazji do obejrzenia dobrych sztuk. Ćwiczy jogę, lubi spacery, zwłaszcza z małą Matyldą.

Uczestniczka drugiej edycji programu mentoringowego. Wiązała  z nim  nadzieje na:  inspiracje nowymi ideami, ciekawe znajomości, unikatowe szkolenia i udział w procesie mentoringu, praca z mentorką. Największa wartość jaką zdobyła w czasie programu, to większa wiarę w siebie.

Jej Mentorką była Agnieszka Kozłowska – Rajewicz, Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania. Anna podziwia ją za mądrość, determinację i siłę w forsowaniu zmian gwarantujących równość obywateli. Spotkanie  z Mentorką dało jej  możliwość zaobserwowania jak wygląda proces legislacyjny w Polsce, a sama osoba Mentorki większe zaufanie do polityków.

Vital Voices kojarzy z ambicją, siłą, marzeniem, wiarą i wartościami. Wdług Anny to hasło  wyraża potrzebę odważnych kobiet kształtowania świata  wg ich wyobrażeń. Obecnie,  Vital Voices,  to także zobowiązanie do stałego rozwoju, do uczynienia jej głosu słyszalnego w imieniu tych,  na rzecz których działa.

Motto i przesłanie dla innych kobiet:  Życie i  praca dobrze jak są  przygodą i przyjemnością.  Znajdź swoją pasję i ją realizuj.

 

Anna Magryta-Urban

  • Join
    Vital Voices
  • Gallery
  • calendar
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl


Social media

  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland