Anna Karecka


Dyrektor d/s Rozwoju I Coachingu w Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

“Jestem matką dorosłych już dzieci, artystów. Wychowywanie dwóch niezależnych, silnych osobowości nauczyło mnie pokory, tolerancji i zaufania. Głównie te wartości prowadzą mnie przez moje życie, również to zawodowe, gdzie realizuję się jako menadżer, coach, trener, mentor i facylitator”

W ten sposób Anna zwykle rozpoczyna swoja historię.

Anna jest jednym z pierwszych pracowników systemu Coca-Cola w Polsce, co oznacza, że związała 25 lat swojej kariery zawodowej z jedną z „topowych” firm FMCG w Polsce.

Przez ostatnie 10 lat jest odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju pracowników w Firmie. Jest twórcą i trenerem wielu programów dla liderów i talentów.

Jest również executive coachem (certyfikowanym w International Coach Federation na poziomie PCC) i mentorem w zakresie przywództwa, rozwoju kariery i efektywności zespołowej.

Poprzednio, przez lata pełniła rolę HR Managera, będąc odpowiedzialna za wszystkie obszary HR w Regionie Północnym Coca-Coli, dla ponad 700 pracowników, zarządzając bezpośrednio zespołem HR.

Ukończyła Uniwersytet Gdański na wydziale Ekonomiki Produkcji, ze specjalizacją Organizacji i Zarządzania oraz Studia Podyplomowe w zakresie Mediacji i Negocjacji w SWPS w Warszawie. Dodatkowo Anna ukończyła wiele kursów z zakresu przywództwa i coachingu zarówno w kraju jak i za granicą.

W 2015 roku została uhonorowana w Coca-Cola HBC Polska prestiżową nagrodą Play to Win Awards, za całościowy wkład i osiągnięcia w zakresie rozwoju ludzi i organizacji.

Działa wolontarnie jako mentor w programach Mentors4Business i międzyfirmowym programie LeadersIN, stworzonym dla utalentowanych kobiet, sukcesorów na wysokie pozycje w organizacji.

Autorka wielu publikacji w prasie fachowej i mówca na konferencjach.

Kocha ludzi, teatr i piękno.

Ania.karecka@wp.pl

Tel.+48604495024

Anna Karecka

  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl
mobile: +48 663 550 100


Połącz się

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland