Aneta Kocemba-Muchowicz


Dyrektor Kierująca Biurem Credit Suisse w Warszawie
Pełni rolę Kierującej Działalnością Warszawskiego Biura Credit Suisse w Zakresie Zarządzania Działaniami Grupy. Aneta rozpoczęła pracę w Credit Suisse w 2008 roku i przez kolejne lata sprawowała szereg kierowniczych funkcji w departamencie Bankowości Inwestycyjnej i Rynków Kapitałowych. Do końca 2016 roku pełniła rolę Kierującej Departamentem Bankowości Inwestycyjnej Credit Suisse w Polsce oraz regionie Europy Środkowo-Wschodniej, będąc odpowiedzialną za realizację transakcji bankowości inwestycyjnej, takich jak, m. in. nabycie Kredyt Banku przez Santander, Pierwsza Oferta Publiczna PZU SA oraz szereg transakcji Przyspieszonej Budowy Księgi Popytu dla spółek z sektora instytucji finansowych, sektora energetycznego i spółek użyteczności publicznej. Wcześniejsze doświadczenie Anety obejmuje szereg licznych transakcji w obszarze kapitałowych rynków akcji, fuzji i przejęć oraz kapitałowych rynków dłużnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej dla Citi oraz CAIB Unicredit Group.
W ramach obecnej funkcji Aneta jest odpowiedzialna za działania biura w Warszawie oraz wdrażanie globalnej strategii i wizji Credit Suisse.
Aneta Kocemba-Muchowicz ukończyła z wyróżnieniem Wydział Zarządzania na Kierunku Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Warszawskim. Jest także absolwentką programu Executive MBA Politechniki Warszawskiej organizowanego we współpracy z London Business School, HEC School of Management (Paryż), Norwegian School of Economics & Business Administration (Bergen). W 2014 roku rozpoczęła studia doktoranckie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aneta Kocemba-Muchowicz

  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl
mobile: +48 663 550 100


Połącz się

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland