Partnerzy strategiczni OPM 2017


Prezentujemy partnerów strategicznych tegorocznego Otwartego Programu Mentoringowego!

3M 

W ramach struktur 3M wykorzystujemy i dzielimy się odkryciami naukowymi naszej firmy, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Wartość sprzedaży 3M sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 000 naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat kreatywnych i odpowiadających na światowe problemy rozwiązań 3M – można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

 

Mastercard

Mastercard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy czy zarządzaniem finansami są łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.

 

RBS

RBS Global Hub Europe to centrum kompetencyjne dla całej grupy RBS, w której skład wchodzą takie marki jak np. The Royal Bank of Scotland, NatWest, Ulster Bank czy obsługujący brytyjską rodzinę królewską Coutts. Z Polski świadczymy wysokiej jakości usługi wsparcia procesów bankowych, w szczególności operacji, finansów, technologii, zarządzania zmianą oraz bezpieczeństwa informacji. RBS to firma przyjazna pracownikom promująca idee odpowiedzialnego biznesu i wspierająca sieci pracownicze oraz angażująca się charytatywnie.

 

The Heart

The Heart Warsaw to europejskie centrum współpracy korporacji i startupów, mieszące się na 38. piętrze biurowca Warsaw Spire. Centrum łączy młode firmy technologiczne z największymi korporacjami. The Heart wspiera korporacje we wdrażaniu innowacji tworzonych przez wyselekcjonowane startupy z całej Europy poprzez programy tematyczne związane z obszarami FinTech, Omnichannel, HealthTech oraz RealEstate. Więcej na stronie: theheart.tech.

 

Partnerzy strategiczni OPM 2017

  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl
mobile: +48 663 550 100


Połącz się

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland