Global Mentoring Walk Warszawa 26.03.2022 – fotogaleria

VV_GMW_2022_sm_horizontal2

Global Mentoring Walk, flagowy program Vital Voices, odbył się w tym roku już po raz jedenasty. Tradycyjnie spotkaliśmy się w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Autor zdjęć – pan Marcin Runowski.

-> Część oficjalna

-> Spacer i networking

***

Zgodnie z zapowiedzią otwieramy rekrutację do warszawskiej edycji Global Mentoring Walk. Spacer planowany jest na 26 marca tradycyjnie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Jednocześnie uprzedzamy, że jeśli sytuacja pandemiczna nie pozwoli nam na spacer w marcu, spotkamy się 4 września.

Każdego roku, ten symboliczny spacer, łączy tysiące liderek i liderów na całym świecie. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tego globalnego projektu. Ogromne podziękowania dla Santander Bank Polska, który po raz drugi jest głównym partnerem Global Mentoring Walk 2022 w Warszawie.

Od 10 lutego można aplikować do roli mentee i mentorki/mentora na GMW w Warszawie. Kogo zapraszamy? Kobiety, które chcą wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat. Panie działające w biznesie, polityce, organizacjach społecznych oraz ze świata akademickiego, które chcą wziąć udział w Global Mentoring WALK 2022 i uczyć się od innych. Mentorki i Mentorów gotowych, by dzielić się swoim doświadczeniem.

W pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z Regulaminem 11. Global Mentoring Walk 2022.

Kwestionariusze zgłoszeniowe dostępne są do pobrania tutaj:
kwestionariusz mentee
kwestionariusz mentorki/mentora
Applications in english available here:
mentee questionnaire
mentor questionnaire

Kandydatki na mentees zapraszamy do wysłania wypełnionego elektronicznie  kwestionariusza w formacie pdf  oraz CV ze zdjęciem na adres GMWmentee@vitalvoices.pl w terminie do 4 marca 2022.
Kandydatki i kandydatów na mentorki/mentorów zapraszamy do wysłania wypełnionego elektronicznie kwestionariusza w formacie pdf oraz zdjęcia na adres GMWmentor@vitalvoices.pl w terminie do 4 marca 2022.

Relacje z wcześniejszych edycji Global Mentoring Walk w Warszawie dostępne są na kanale YouTube.

Przypominamy, że w tym roku GMW rozszerza swoją skalę. Oprócz Warszawy, spacer planujemy w kilku innych lokalizacjach w Polsce: we Wrocławiu, w Krakowie oraz w Trójmieście – szczegóły niebawem.

Kolejne informacje dotyczące harmonogramu GMW22 we wszystkich lokalizacjach będziemy zamieszczać w tym wpisie na naszej stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych (FB, Lin, Insta).

serdecznie zapraszamy,
CEO VV Chapter Poland – Ela Raczkowska
Zespół Vital Voices