Otwarty Program Mentoringowy


 

Od 2010 Vital Voices Poland zorganizowało już 5 edycji Otwartego Programu Mentoringowego dla Polek, które chcą stać się liderkami, wziąć odpowiedzialność i zmieniać świat. W czasie programu – Mentorki oraz Mentorzy, czyli liderzy o dużym autorytecie i sukcesach w biznesie i polityce, dzielą się swoimi doświadczeniami i pomagają rozwinąć skrzydła przedsiębiorczym kobietom – Mentees, które uczą się, bo chcą stać się liderkami w swoich środowiskach.

Jak wygląda program Vital Voices? To bardzo intensywny czas – od 10 do 14 dni nauki – od rana do nocy. Wymagamy od uczestniczek maksymalnego zaangażowania. Mentee spędza kilka dni ze swoją Mentorką (to tak zwany „job shadowing”) w jej firmie. Mentees biorą udział szkoleniach medialnych, grze strategicznej, zajęciach dotyczących biznesu i wielu innych wydarzeniach z liderami świata biznesu, polityki, przedsiębiorczości oraz spotkaniach networkingowych.

Do kogo skierowany jest program?

Do kobiet przedsiębiorczych, na stanowiskach zarządczych oraz specjalistycznych, które:

 • mają swoją firmę lub pracują w innej firmie, korporacji, organizacji, instytucji pozarządowej lub rządowej;
 • mają za sobą minimum 7 lat aktywnej kariery zawodowej;
 • mają silną motywację do rozwoju swojego potencjału przywódczego
 • płynnie posługują się językiem angielskim
 • są zaangażowana w pracę pro publico bono

UWAGA!!!! Rusza 6. edycja programu: Managing Change in the Digital Era

Tegoroczna edycja programu jest skierowana do kobiet, które musza odnaleźć się w obecnym świecie nieustających zmian i stawić czoła wyzwaniom z tym związanym.

Jeżeli jesteś kobietą pracującą w branży, do której wkraczają nowe technologie, sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość – ten program jest dla Ciebie!!!

W ramach programu oprócz stałych punktów, czyli szkolenia medialnego, gry strategicznej oraz warsztatów rozwojowych, odbędzie się wiele inspirujących spotkań z ekspertami i  praktykami zarządzania zmianą, przedstawicielami eco-systemu polskich start-upów oraz międzynarodowych korporacji obecnych w Polsce, które z tymi zmianami muszą radzić sobie na co dzień.

Czas trwania programu:

Pierwsza część: 17-25 listopada 2017

Druga część: 4-5 dni, styczeń 2018

Liczba dostępnych miejsc: 16

Termin nadsyłania aplikacji: 25 październik 2017; 24:00 CET

Inwestycja Mentee związana z uczestnictwem w tym wyjątkowym programie to przede wszystkim pełne zaangażowanie czasowe w trakcie trwania programu oraz opłata organizacyjna w wysokości 700 PLN  płatna po zakwalifikowaniu się do programu.

Dziękujemy za przesłane aplikacje! Rekrutacja do 6. edycji programu została zakończona.

 

 • Dołącz do
  Vital Voices
 • Galeria
 • Kalendarz
 • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl


Połącz się

 • LinkedIn
 • YouTubeChcę otrzymywać informacje marketingowe drogą elektroniczną

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland