Global Mentoring Walk 2018 – zapraszamy!


Vital Voices Chapter Poland już po raz siódmy organizuje polską edycję Global Mentoring Walk – zapraszamy w sobotę, 3 marca 2018 do Łazienek Królewskich w Warszawie!

Global Mentoring Walk to organizowany przez Vital Voices spacer liderów i liderek, w roli Mentorów, z kobietami, które do tej roli aspirują – Mentees. Jest to unikalna okazja do rozmowy na temat wyzwań, które przed nimi stoją, do podzielenia się doświadczeniami i sukcesami i zbudowania wyjątkowej relacji Mentor – Mentee.

Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey – Geraldine Laybourne. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać, Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

Relacja z Global Mentoring Walk 2017 w Warszawie: https://www.youtube.com/watch?v=i9iKpggpx0M

Vital Voices kieruje zaproszenie na Global Mentoring Walk do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych, i które chcą wziąć udział (w charakterze Mentee) w siódmej edycji Global Mentoring Walk w Polsce – w sobotę, 3 marca 2018, w godz. 9.00-15.00.

Aby móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, prosimy Panie z co najmniej 7-letnim doświadczeniem zawodowym o przesłanie wypełnionego formularza wraz z aktualnym CV oraz zdjęciem (maksymalny rozmiar zdjęcia: 1MB) na adres mailowy: info@vitalvoices.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do soboty, 03.02.2018.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapraszamy serdecznie!

Ela Raczkowska, CEO, Vital Voices Chapter Poland,

Marta Byczkowska, CFO, Vital Voices Chapter Poland

Global Mentoring Walk 2018 – zapraszamy!

  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media

Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl


Połącz się

  • LinkedIn
  • YouTubeChcę otrzymywać informacje marketingowe drogą elektroniczną

EnglishPoland